Výroční zpráva za rok 2005

Varianta názvu: Annual Report 2005 of the Research institute of geodesy, topography and cartography
Slaboch, Václav ; Kostelecký, Jan ; Drtinová, Jana ; Kocáb, Milan ; Talich, Milan ; Nejedlý, Václav ; Drbal, Alexandr ; Šimek, Jaroslav ; Lechner, Jiří ; Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i.

Signatura: 39972
ISSN: 2336‐3843

Nakladatelské údaje: Zdiby : Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický - VÚGTK , 2006
Edice: Edice VÚGTK
Anotace: cze V této výroční zprávě za rok 2005 je referováno o činnosti a výsledcích prací VÚGTK. Jednotlivé oblasti jsou prezentovány podle útvarů a realizačních týmů, do kterých je ústav členěn. Vývojové a výzkumné útvary VÚGTK jsou tyto: Útvar geografických informačních systémů a katastru nemovitostí, Odvětvové informační středisko se Zeměměřickou knihovnou, která je nejúplnější knihovnou odvětví zeměměřictví a katastru v České republice, Útvar geodezie a geodynamiky na Geodetické observatoři Pecný u Ondřejova a Útvar metrologie a inženýrské geodézie. VÚGTK má metrologické středisko s akreditací pro kalibrační a metrologické práce. Na závěr zprávy jsou přehledné přílohy o publikační a další činnosti zaměstnanců ústavu.
Anotace: V této výroční zprávě za rok 2005 je referováno o činnosti a výsledcích prací VÚGTK. Jednotlivé oblasti jsou prezentovány podle útvarů a realizačních týmů, do kterých je ústav členěn. Vývojové a výzkumné útvary VÚGTK jsou tyto: Útvar geografických informačních systémů a katastru nemovitostí, Odvětvové informační středisko se Zeměměřickou knihovnou, která je nejúplnější knihovnou odvětví zeměměřictví a katastru v České republice, Útvar geodezie a geodynamiky na Geodetické observatoři Pecný u Ondřejova a Útvar metrologie a inženýrské geodézie. VÚGTK má metrologické středisko s akreditací pro kalibrační a metrologické práce. Na závěr zprávy jsou přehledné přílohy o publikační a další činnosti zaměstnanců ústavu.


Rozsah: 97 stran
Klíčová slova: výroční zpráva
Typ publikace: výroční zprávy

Záznam se nachází v těchto sbírkách:
Dokumentační centrum VÚGTK > Výroční zprávy > Výroční zprávy VÚGTK

 Záznam vytvořen 2015-09-22, poslední editace 2015-09-23Hodnotit tento dokument:

Rate this document:
1
2
3
 
(Ještě nerecenzováno)