Výroční zpráva za rok 2001

Varying Form of Title: Annual report 2001 of the Research institute of geodesy, topography and cartography
Slaboch, Václav ; Drtinová, Jana ; Kocáb, Milan ; Kostelecký, Jan ; Nejedlý, Václav ; Pizúr, Miloslav ; Šimek, Jaroslav ; Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i.

Signature: 39972
ISSN: 2336-3843

Published: Zdiby : Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický - VÚGTK , 2002
Edition: Edice VÚGTK
Annotation: cze V této výroční zprávě za rok 2001 je referováno o činnosti a výsledcích prací VÚGTK. Jednotlivé oblasti jsou prezentovány podle útvarů a realizačních týmů, do kterých je ústav členěn. Vývojové a výzkumné útvary VÚGTK jsou tyto: Útvar geografických informačních systémů a katastru nemovitostí, Odvětvové informační středisko se Zeměměřickou knihovnou, která je nejúplnější knihovnou odvětví zeměměřictví a katastru v České republice, Útvar geodezie a geodynamiky na Geodetické observatoři Pecný u Ondřejova a Útvar metrologie a inženýrské geodézie. VÚGTK má metrologické středisko s akreditací pro kalibrační a metrologické práce. Na závěr zprávy jsou přehledné přílohy o publikační a další činnosti zaměstnanců ústavu.
Annotation: V této výroční zprávě za rok 2001 je referováno o činnosti a výsledcích prací VÚGTK. Jednotlivé oblasti jsou prezentovány podle útvarů a realizačních týmů, do kterých je ústav členěn. Vývojové a výzkumné útvary VÚGTK jsou tyto: Útvar geografických informačních systémů a katastru nemovitostí, Odvětvové informační středisko se Zeměměřickou knihovnou, která je nejúplnější knihovnou odvětví zeměměřictví a katastru v České republice, Útvar geodezie a geodynamiky na Geodetické observatoři Pecný u Ondřejova a Útvar metrologie a inženýrské geodézie. VÚGTK má metrologické středisko s akreditací pro kalibrační a metrologické práce. Na závěr zprávy jsou přehledné přílohy o publikační a další činnosti zaměstnanců ústavu.


Extent: 85 stran
Keywords: výroční zpráva ; státní správa
Publication type: výroční zprávy

The record appears in these collections:
Documents of VÚGTK > Annual reports > Annual reports VÚGTK

 Record created 2015-09-23, last modified 2015-09-23Rate this document:

Rate this document:
1
2
3
 
(Not yet reviewed)