Bibliografie VÚGTK
Informace o terminologickém slovníku zěměměřictví a katastru nemovitostí
Hánek, Pavel

Source: Mezinárodní konference Geodézie a Důlního měřictví 2016 XXIII. konference Společnosti důlních měřičů a geologů : 2016, 1-4.

Publication type: sborníkové příspěvky
Extent4 strany

Annotation:
The article deals with Terminological dictionary of Geodesy, Cartography and Cadastre. Terminological dictionary is created a terminological commission of the Czech Office for Surveying, Mapping and Cadastre. The dictionary is divided into several basic branches. The article presents dictionary, his solutions and user's functions. Článek se zabývá terminologickým slovníkem zeměměřictví a katastru nemovitostí. Terminologický slovník je vytvářen terminologickou komisí Českého úřadu zeměměřického a katastrálního a je členěn na několik základních oborů. Text představuje současné řešení slovníku včetně uvedení základních uživatelských funkcí.

Citation: HÁNEK, Pavel. Informace o terminologickém slovníku zěměměřictví a katastru nemovitostí. In: Mezinárodní konference Geodézie a Důlního měřictví 2016 XXIII. konference Společnosti důlních měřičů a geologů. Ostrava: Společnost důlních měřičů a geologů, 2016, s. 1-4. ISBN 978-80-248-3977-6.

The record appears in these collections:
Focus on VÚGTK > Researchers > Pavel Hánek
Documents of VÚGTK > Articles VÚGTK
Focus on VÚGTK > RIV

 Record created 2019-04-15, last modified 2019-04-15Rate this document:

Rate this document:
1
2
3
 
(Not yet reviewed)